Filtruj

Wyświetlanie 1–8 z 26 wyników

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zdrowe oleje tłoczone na zimno. Są to nierafinowane tłuszcze, które nie tylko dodadzą posiłkom wyjątkowego smaku, ale również korzystnie wpłyną na zdrowie. Najważniejszą zaletą tych produktów jest wysoka zawartość nienasyconych tłuszczów. Są to przede wszystkim wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3, których organizm nie potrafi samodzielnie wytworzyć. Tak samo, jak w przypadku mieszanek chlebowych i innych produktów z naszego asortymentu, możesz mieć pewność, że jest to żywność najwyższej jakości. 

Tłuszcze tłoczone na zimno

Sprzedajemy tłuszcze tłoczone na zimno, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Mamy wiele olejów, więc z pewnością znajdziesz taki, który najlepiej się sprawdzi w przypadku Twoich dolegliwości. Mamy na przykład olej pietruszkowy tłoczony na zimno, który jest bogaty w witaminę B1, B2, C, K oraz żelazo i karoten. Oferujemy też olej z wiesiołka, który jest stosowany głównie w leczeniu chorób skórnych i niepłodności, a do tego wzmacnia odporność oraz olej migdałowy, który jest świetnym źródłem protein, soli mineralnych i witaminy A, B1, B2 i B6.

Chcesz odżywiać się zdrowo?

Czy może masz problemy z samopoczuciem? A może chcesz poprawić kondycję swojej skóry i włosów?

W zależności od tego, czego potrzebujesz, zespół AleOlej pomoże Ci pozbyć się problemu. Jako grupa młodych zapaleńców (w naszym składzie mamy szefów kuchni, fitness-woman, kosmetyczkę i kilka osób po prostu uwielbiających jeść ;)) chcieliśmy stworzyć alternatywę dla wszystkich złych suplementów, dodatków smakowych, czy polepszaczy smaku zawartych w tym, co jemy na co dzień i stworzyć produkty, które pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego indywidualnego problemu.