Zacznij dzień z AleOlej.pl

Chcesz odżywiać się zdrowo? Czy może masz problemy z samopoczuciem? A może chcesz poprawić kondycję swojej skóry i włosów?

W zależności od tego, czego potrzebujesz, zespół AleOlej pomoże Ci pozbyć się problemu. Jako grupa młodych zapaleńców (w naszym składzie mamy szefów kuchni, fitness-woman, kosmetyczkę i kilka osób po prostu uwielbiających jeść ;)) chcieliśmy stworzyć alternatywę dla wszystkich złych suplementów, dodatków smakowych, czy polepszaczy smaku zawartych w tym, co jemy na co dzień i stworzyć produkty, które pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego indywidualnego problemu.

Ale Gastro

maszyna_01

Przedstawiamy Państwu maszynę do samodzielnego tłoczenia zdrowego oleju w kuchni.

Maszyna jest szczególnie przydatna w restauracjach, ponieważ olej uzyskany z tłoczenia jest wyśmienitym dodatkiem do wszelakiego rodzaju dań, np.: mięsnych, past, makaronów, sałatek, zup, sosów oraz deserów.

Maszyna do tłoczenia oleju wykonana jest ze stali kwasoodpornej. Małe gabaryty oraz prosta budowa pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie elementów tłoczących celem ich umycia. Trzeba pamiętać o tym, że nie można myć ich w zmywarce.

Zdrowie

Uroda

Fit

HoReCa