Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zajmujemy się sprzedażą maszyn do produkcji oleju tłoczonego na zimno. To świetna alternatywa dla wszystkich, którzy wolą produkować wysokiej jakości tłuszcze samodzielnie, zamiast decydować się na zakup gotowych olejów tłoczonych na zimno. Urządzenia, które oferujemy, są wykonane z wysokiej jakości stali kwasoodpornej, dzięki czemu są trwałe i posłużą przez lata. Poza tym sprzęty mają niewielkie gabaryty, więc sprawdzą się również w mniejszych kuchniach. Maszyny, które znajdziesz w naszym sklepie, mają prostą budowę, dzięki czemu możesz je szybko rozkładać, na przykład w celu mycia (nie nadają się do mycia w zmywarce).

Maszyny do tłoczenia oleju

W naszym sklepie znajdziesz maszyny do tłoczenia oleju do różnych zastosowań. Takie sprzęty są kojarzone przede wszystkim z restauracjami i innymi lokalami gastronomicznymi i to właśnie z myślą o przedsiębiorcach wprowadziliśmy do oferty maszynę AleGastro. Nie zapomnieliśmy też o użytkowaniu domowym i sprzedajemy urządzenie AleHome. AleBeauty sprawdzi się z kolei nie tylko do tłoczenia olejów spożywczych, ale również kosmetyków, na przykład kremów, olei do masażu, włosów i paznokci czy kremów i peelingów.

Chcesz odżywiać się zdrowo?

Czy może masz problemy z samopoczuciem? A może chcesz poprawić kondycję swojej skóry i włosów? W zależności od tego, czego potrzebujesz, zespół AleOlej pomoże Ci pozbyć się problemu. Jako grupa młodych zapaleńców (w naszym składzie mamy szefów kuchni, fitness-woman, kosmetyczkę i kilka osób po prostu uwielbiających jeść ;)) chcieliśmy stworzyć alternatywę dla wszystkich złych suplementów, dodatków smakowych, czy polepszaczy smaku zawartych w tym, co jemy na co dzień i stworzyć produkty, które pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego indywidualnego problemu.